НОВИНИ

20 лютого у школі відбувся загальношкільний захід «Журавлик миру – Небесна сотня», учасниками якого стали учні 5-7 класів. Година пам’яті була присвячена  Дню пам’яті Героїв Небесної сотні, в знак поваги  та шани  до яких, на символічному Дереві пам’яті були  закріплені  100 білих  журавликів.   Вічна пам'ять

                                            Тим, хто загинув!!!

                                            Вічна слава

                                            Тим, хто живий!!!

20 лютого 2020 року п’ятикласники

(учні 5-Б та 5-В класів) нашої школи відвідали 

«День інформації з профорієнтації «Профstart»

Захід, підготовлений працівниками міської дитячої бібліотеки, надовго запам’ятається дітлахам

21 лютого 2020 року  у ЕЗОШ №2 відбулась профорієнтаційна зустріч учнів 11 класів з представниками ВП ЗАЕС та випускниками профільних ЗВО.  Основна мета зустрічі - профорієнтаційне інформування випускників ЕЗОШ №2 стосовно вибору майбутньої професії. На зустрічі були присутні: керівник з управління кадрами ВП ЗАЕС Черноляхов В.Є., інженер учбово-тренувального центру ВП ЗАЕС Попова Г.Ю., голова спілки молодих спеціалістів ВП ЗАЕС  Туз А.М.

та молоді спеціалісти - випускники профільних ЗВО України.

Вітаємо Пшенічнікова Дениса, Літвін Нікіту 

(8-б клас), Борисенко Татьяну (11-Б клас) та їх керівника Мірошник Т.О. за зайняте ІІІ місце на ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії.

Так тримати!

-1-638.jpg

Шановні друзі!

Учні ЕЗОШ №2 приймають участь в проєкті

"Шкільне reality 2". І вже відзняли чергову серію серіалу і звертаються до Вас підтримати наших учнів. Голосуйте за відео, залишайте коментарі під самим відео на YouTube. Чим більше лайків, тим більше шансів на перемогу!

З 20 по 23 лютого 2020 року в м. Києві відбувся Всеукраїнський етап ігор Cool games, в яких взяла участь команда здобувачів освіти нашого закладу віком 12-13 років. Дякую дітям та їх керівнику Корнієнко Л.Ф. за волю до перемоги!  Цього разу не вийшло… В любому разі ви молодці.

Але наступного разу перемога буде…

Ви сильні, ви зможете.

25.02.2020 року Харківський національний університет міського господарства імені О. М. Бекетова — державний вищий навчальний заклад IV рівня акредитації «завітав» до майбутніх випускників ЕЗОШ№2. Представники цього навчального закладу розповіли учням про умови навчання та перспективи працевлаштування після закінчення навчання.

25.02.2020 року в рамках соціально-студентського проекту «REGIONAL PROF PATI» та співпраці ЕІДМУ «КПУ» с закладами загальної середньої освіти відбувся перший тур розважально-інтелектуальної гри «ІНТЕЛЕКТ-БАТЛ». 

В цьому заході прийняли участь учні ЕЗОШ №2. Наша команда «ЮНІД» у складі  Шепелева Євгена, Борисенко Тетяни, Мітуріч  Поліни, Щеглова Давіда, Самарського Івана та Глущенко Романа посіла ІІІ місце серед 6 команд навчальних закладів міста.

Університет імені Альфреда Нобеля

29 лютого 2020 року о 12.00

 запрошує на день Абітурієнта!

Днепропетровский-университет-имени-Альфр
Спорт 3.png

11 лютого - День безпечного Інтернету!

Вперше у практиці школи спробували провести інтерактив із соціальної згуртованості учнів, вчителів, батьків, адміністрації школи з проблеми "Мобільний телефон і освітній процес". Вперше застосовано методику "світове кафе". Проблема обговорювалась попередньо через онлайн опитування. Результати було оброблено, узагальнено відкриті відповіді і вже на інтерактиві враховано у виступах представників від батьків, учнів, вчителів. В ЕЗОШ№2 прийнято рішення щодо укладання Меморандуму "Мобільний телефон і освітній процес в ЕЗОШ№2" на основі обговорення проблеми 1073 представниками від учнів, батьків та вчителів.

SID2020_UA.jpg

ЕКСПРЕС-ІНФОРМАЦІЯ

Про правила безпеки життєдіяльності

у зимовий період

unnamed.jpg

ПЛАН ЗАХОДІВ 

до Дня пам’яті Героїв Небесної сотні

17b6a71885f45d0c136e6a32c71ba242_XL.jpg

ХЕРСОНСЬКА

ДЕРЖАВНА МОРСЬКА АКАДЕМІЯ

та її структурні підрозділи:

Морський коледжПрофесійно-морський ліцей

запрошують випускників та їх батьків

на День відкритих дверей, який відбудеться

8 лютого та 14 березня 2020 року об 11:00 год.

за адресою: м. Херсон, проспект Ушакова, 20

Довідки за телефоном: (0552) 49 40 10

ХДМА.png

До Дня пам’яті  Голокосту та політичних репресій,

якій відзначається 27 січня, учні 9-х класів, під керівництвом вчителів історії Демидової Л.В. та Борисенко Л.А., підготували тематичну виставку

«Голокост – пам'ять та попередження»

30 січня у школі відбувся традиційний захід –

День відчинених дверей. Майбутніх першокласників та їх батьків вітали педагоги, адміністрація школи та учні  1-4 класів, які підготували концерт-вітання для гостей закладу.

ЕКСПРЕС-ІНФОРМАЦІЯ

Правила безпеки життєдіяльності 

під час відзначення свята Водохреща

maxresdefault.jpg
будущий первоклассник.jpg

План заходів

до Дня Соборності України  

22.01.2020

гідность.jpg

Вітаємо Лагоду Яну (10-А клас) та її керівника Вітюгову В.І. за зайняте ІІ місце на ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови. Так тримати!

-1-638.jpg

29 січня 2020 року в Україні відзначатиметься річниця бою під Крутами, котрий для Українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність.

Вітаємо Борисенко Татьяну (11-Б клас) та її керівника Маковоз І.Г. за зайняте ІІ місце на ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології. Так тримати!

-1-638.jpg

Адреса:
вул.Енергетиків, 6, м.Енергодар, Запорізька обл., Україна

oosh2energodar@gmail.com
Тел.: (06139) 6 34 98

 

ЕЗОШ №2
  • Иконка facebook черного цвета
  • Круглая иконка Twitter
  • Черная иконка youtube